Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Що заважає об’єднати Україну?

Зараз Україна є незалежною і суверенною державою. Всі ті розмови, що є Західна і Східна України, – пусті балачки вороже настроєних політиків. Вони прагнуть дійти до влади за будь-яку ціну, тому і вигадують різні проблеми. Я знаю, що Україна є єдиною в Конституції і в свідомості її громадян.

Подорожуючи територією нашої держави, я бував на Закарпатті, в Криму, в Центрі, на Півночі, Сході, спілкувався з людьми різного віку і віросповідання про неподільність України, і ніхто не сказав, що варто було б розділити країну на “шматки”, а тим паче її народ на регіони, республіки та ін. Всі як один усвідомлюють, що ми Держава Україна, і нам в ній жити, тому потрібно підіймати її ім’я і рейтинг не шляхом протиріч, а шляхом виправданих дій і рішень.

Не потрібно судити хто кращий, а хто гірший, бо ти зі Сходу, а я із Заходу – це застарілі стереотипи, які молодь мого віку вже не сприймає, бо ми розуміємо, що один від одного залежимо. Без сталі Азова і Запоріжжя не буде львівських автобусів, не полетять дніпропетровські літаки, не вийдуть з порту миколаївські кораблі, без лісів Полісся і Прикарпаття не будуть будуватися будинки, без родючих земель Півдня не будемо куштувати запашного хліба… Це підтверджує істину, Україна Велика Держава з Великими можливостями, які необхідно чим швидше реалізовувати і розвивати. Адже ми маємо найбільш родючі землі в Європі, всі відомі корисні копалини, не маємо одного – сили духу і поштовху, щоб почати розвивати і піднімати неньку Україну.

З давніх-давен український народ прагнули роз’єднати і поневолити то турки і татари, то Річ Посполита, комуністичні вожді, фашистська Німеччина, але наші предки боролись і терпіли, бо хотіли, щоб їх діти жили у своїй вільній країні.

Україна завжди мала ворогів і завжди з ними боролася, а коли настав той час і ми стали незалежними –всі здалися, бо думають, що це кінець і ми перемогли, але в дійсності це тільки початок…

Порівнюючи Україну з країнами Європи можна відверто сказати, що ми в прірві, свідомість наших співвітчизників заполоняють негативом, нам вбивають в голову, що українці – ніщо, ми опалий лист, який несе течія, то в сторону Росії, то до Європи чи США . Нам вказують, що і коли робити, і ми слухаємось того, чиї аргументи вагоміші: Росія перекриває газ – ми на колінах перед Москвою, Європа пропонує ЄС і НАТО ми підлаштовуємся під них і так буде до тієї пори коли ми зрозуміємо, що є заручниками іноземців.

Господь Бог створив всіх рівними, всіх нагородив головою і тілом, то чому ж наші медалісти і випускники вузів сьогодні їдуть гнути спини в країни Європи та СНД до людей, які нас приймають за раб-силу, за ніщо, а із наших закордонних паспортів сміються. А ми дурні, думаємо, що так і треба, і так має бути? Ні, ми видатна нація, нація яка має своїх видатних вчених, письменників, громадських діячів, спортсменів яких знають в усьому світі і цей жорстокий світ, їх переманює до себе пропонуючи гроші, славу, визнання і це діє –нас купують, як речі на ринку, нас роз’єднують, хоч ми самі цього не підозрюємо, розривають сім’ю, руйнують Україну.

Стають все біль поширенішими такі негативні, явища як підкуп, здирництво, брехня, крадіжки, вбивство, це взагалі є непритаманним для наших предків – етнічних українців. Саме цей негатив і заважає об’єднати неньку Україну в свідомості наших співвітчизників.

Нині Україна – країна молода, їй нещодавно виповнилося 18. Хороша дата, людина в цей час квітне, дорослішає. Але ці слова не про нас і ми повинні ситуацію змінювати…

 

Роман СОРОЧИНСЬКИЙ,

Луцький національний технічний університет

П'ятниця, 11 грудня 2009 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

rejting.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: