Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Участь у діяльності та співпраця

Участь в діяльності Асоціації молодих політологів і політиків є добровільною. Членство в Асоціації формується на основі індивідуального та колективного членства.

Індивідуальним членом організації може бути кожна особа молодіжного віку, що займається політичною діяльністю або дослідженнями у сфері політичних наук, яка дотримується статутних вимог та бере участь у діяльності організації.

Колективними членами Асоціації можуть бути молодіжні громадські організації, які мають власний статут, затверджений їх вищими керівними органами, зареєстрований у встановленому законом порядку, які визнають Статут Асоціації, проводять роботу, спрямовану на реалізацію цілей і завдань Асоціації та сплачують членські внески.

Колектив Асоціації молодих політологів і політиків готовий до співробітництва  з громадськими організаціями та аналітичними центрами для реалізації спільних проектів.

Будемо раді співпрацювати з молодими людьми, що прагнуть професійного становлення в політичній діяльності, політології, конституційному праві, політекономіці, політичній соціології, політичній журналістиці.

Якщо Ви цікавитесь політичним життям, прагнете займатися аналізом політики, політичною публіцистикою, брати участь в розробці аналітичних документів, застосовувати набуті знання у співпраці з органами влади, засобами масової інформації, громадськими організаціями, - долучайтесь до нас!

Для розміщення публікацій на нашому сайті, матеріали до розгляду

відправляйте на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Приєднуйтеся до молодої і професійної команди!

Неділя, 15 листопада 2009 адміністратор  

Напрямки роботи

exit-poll.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: