Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

За час мерської каденції міському голові Миколі Романюку вдалося розрахуватися з великими боргами міста, а також, що не менш важливо, зберегти тролейбусний парк міста.

Таку думку журналістам «Слова і Діла» в рамках спецпроекту "Обрані" висловив політолог, голова Волинської обласної громадської організації «Асоціація молодих політологів і політиків» Олександр Новосад.

«Із ключових успіхів  Миколи Ярославовича  слід відзначити розрахунок з боргами міста, збереження тролейбусного парку за рахунок закупки та ремонту вживаних польських тролейбусів, а також співпрацю з депутатською більшістю і залучення у виконком представників громадських організацій», – розповідає експерт.

Щодо невирішених питань, то, за словами Олександра Новосада, Миколі Романюку, як і його попереднику, поки не вдалося зрушити питання перенесення центрального ринку з історичної частини міста. До того ж, залишається відкритим питання і щодо оренди приміщення облспоживспілкою, оскільки рішення відкладено на два роки.

Що ж стосується опонентів Романюка та інших кандидатів на посаду мера, то на думку експерта, яскравою особливістю Романюка стала зміна його відносин з групою Ігоря Палиці.

«Палиця спочатку підтримував Миколу Романюка в його починаннях, однак згодом команда екс-губернатора Одещини почала різко критикувати міського голову. Представникам цього об’єднання на довиборах у двох округах до міськради вдалося провести своїх кандидатів, а також залучити ряд інших депутатів до своєї діяльності.

Водночас міському голові вдалося зберегти відносно добру репутацію серед основних груп виборців. Поки що у нього найбільший рейтинг довіри та електоральної підтримки. Тому він залишається ключовим кандидатом для успішного переобрання на посаду.
Сильну конкуренцію керівнику міста може скласти Олександр Товстенюк – представник команди благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Висунення кандидатами від Палиці Ірини Констанкевич, або й самого Ігоря Петровича, виглядає менш імовірним», – констатував Новосад.

Хто ж буде «третьою силою» у цьому протистоянні, за словами експерта, однозначно змоделювати важко, адже політики, яких можна внести до цього ешелону, поки не мають навіть більше 10% підтримки.

Середа, 12 серпня 2015 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

imidg.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: