Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТОБільшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження Асоціації молодих політиків та політологів.

За даними соцопитування, цілковита більшість лучан є прихильниками приєднання України до Північноатлантичного альянсу. Зокрема, із твердженням «Україні потрібно вступати до НАТО» погоджуються 70,6%, скоріше згодні – ще 13%. Противників євроатлантичної інтеграції у Луцьку – 8,9%. Ще 7,5% опитаних важко відповісти на це запитання.

Найбільш дружніми до України лучани вважають Польщу, США та Грузію. Натомість, ворожою опитані назвали Росію. Також найменш дружніми лучани вважають Китай та Білорусь.

Довідка

Впродовж 11–18 серпня Асоціацією молодих політологів і політиків було проведене опитування громадської думки серед жителів міста Луцька. Методом стандартизованного інтерв’ю опитано 650 лучан. Вибірка репрезентує населення міста за віком (від 18 років і старших), статтю та освітою, місцем проживання (опитування здійснювалося в усіх житлових районах Луцька пропорційно до кількості населення). Статистична оцінка похибки – до 4%. Обробка отриманої інформації здійснювалася у статистичному пакеті SPSS.

За матаріалами ІА ZIK

Середа, 24 вересня 2014 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

trening.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: