Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

 


 

Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки.

Автор книги «Розбудова інститутів громадянського суспільства у західному регіоні України періоду незалежності» Микола Ігорович Іванюк зазначив, що досвід діяльності інститутів громадянського суспільства (ІГС), проаналізований у цьому виданні, зможе бути використаний новоствореними громадськими організаціями як практичні рекомендації для стратегічного планування власного розвитку, відстоювання своїх інтересів та системного впливу на владу.

Саме це стало також головною метою проекту «Представлення кроків становлення інститутів громадянського суспільства у Західній Україні періоду незалежності для новостворених громадських організацій» (за підтримки Міжнародного фонду Відродження»), в рамках реалізації якого і здійснено видання книги.

Проект реалізовує «Фонд місцевого розвитку», і, як зазначила під час заходу менеджер зв’язків із громадськістю організації Ольга Бузулук, згодом для представників новостворених громадських організацій західних областей проведуть також дводенний семінар-тренінг «Організаційна спроможність ІГС. Стратегічне планування діяльності ІГС». Про це буде повідомлено сайті www.fmr.lutsk.ua та на сторінці http://www.facebook.com/fond.lutsk .

Як зазначив Микола Іванюк, метою реалізації проекту є підвищення інституціональної спроможності новостворених громадських організацій Волині шляхом вивчення досвіду становлення ІГС у Західній Україні періоду незалежності та проведення навчання щодо організаційного розвитку ІГС.

До уваги присутніх Микола Іванюк представив презентацію, в якій окреслив головні поняття громадянського суспільства, його функції, систему міжсекторальної взаємодії й громадського контролю, форми взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства, а також проблеми розвитку та шляхи їх вирішення.

«У 2011 році на Волині існувало 780 громадських організацій, у 2013 ця кількість зросла до 857, однак це не означає, що підвищилась їх якість», - сказав Микола Іванюк.

Незабаром у рамках проекту буде також проведено круглий стіл, під час якого обговорять проблеми та перспективи функціонування громадських організацій Західної України.

Джерело: Фонд місцевого розвитку

 

Вівторок, 07 лютого 2012 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

rejting.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: