Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Реформування територіальної влади в Україні: проблеми і перспективи

 

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся науково-практичний семінар «Реформування територіальної влади в Україні: проблеми і перспективи», організований з ініціативи факультету політико-інформаційного менеджменту Острозької академії та Рівненської обласної ради.

Розроблений та запропонований на розгляд Українською асоціацією районних та обласних рад проект концепції «Реформування територіальної організації влади в Україні» має на меті визначити основні принципи, на основі яких потрібно створювати в Україні ефективну, дієздатну систему місцевого самоврядування.

Науково-практичний семінар, що проходив 31 березня в Острозькій академії, мав на меті обговорення цього проекту з одного боку представниками органів місцевого самоврядування, практиками та теоретиками, які прямо чи опосередковано займаються вивченням діяльності місцевих органів влади.


Проект концепції представляв Сергій Штурхецький - депутат Рівненської облради, викладач НаУ «Острозька академія», кандидат наук у сфері державного управління. До обговорення долучилися викладачі Острозької академії та Національного університету водного господарства та природокористування – Ольга Дем’янчук, Андрій Рибак, Олена Шершньова, Віталій Бондар, а також колишні та теперішні представники органів місцевого самоврядування – Віталій Ундір, Михайло Кривко, Петро Сердюк.

В ході обговорення було висловлено ряд пропозицій, які будуть враховані у подальшій роботі органів місцевого самоврядування.

Декан факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат політичних наук Андрій Рибак наголосив, що обласны ради взялися за розробку концепції реформування, залучаючи не лише практиків, а й теоретиків. "Таке поєднання теоретичних знань, досвіду (в тому числі європейських країн) і водночас знань тих людей, які працюють в обласних, міських, районних радах, дасть в подальшому хороші результати... Чим більше буде таких суспільних обговорень подібних речей широкою громадськістю, тим чіткіше ми будемо бачити картину того, що ми маємо і до чого прагнемо та якими шляхами нам потрібно іти", - відзначив Андрій Рибак.

Іван Сопіга

Фото Катерини  Царіциної

Вівторок, 05 квітня 2011 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

politprognoz.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: