Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Звіт за результатами дослідження іміджу ідеального керівника міста, усвідомлення міжнародної співпраці місцевої влади, європейських та електоральних уподобань лучан

Загальна інформація про дослідження

Дослідження громадської думки з вивчення іміджу ідеального керівника міста, усвідомлення міжнародної співпраці місцевої влади, європейських та електоральних уподобань лучан було здійснене волинською обласною молодіжною громадською організацією «Асоціація молодих політологів і політиків» 29 липня – 5 серпня 2009 року.

 

Завдання дослідження

1. Дослідити пріоритетність головних проблем, усвідомлення європейськості міста, рівень зацікавленості лучан діяльністю міської ради та оцінку міжнародної співпраці місцевої влади.

2. Сформувати образ ідеального керівника міста, проаналізувати вплив гендерних, вікових, партійних стереотипів на особливості бачення іміджу міського голови жителями Луцька.

3. Вивчити слабкі сторони роботи діючого керівника міста, проаналізувати пропозиції для новообраного міського голови щодо необхідних для вирішення, на думку жителів міста, питань.

4. Дослідити рівень популярності місцевих засобів масової інформації.

5. Вивчити рівень довіри до імовірних претендентів на посаду міського голови, дослідити потенційний рівень участі мешканців Луцька у виборах міського голови і депутатів міської ради, рівень електоральної підтримки місцевих лідерів і осередків політичних партій.

6. Проаналізувати вплив соціальних та демографічних характеристик на особливості електоральних уподобань лучан, порівняти виборчі симпатії до місцевих лідерів та територіальних осередків політичних сил серед жителів різних мікрорайонів Луцька.

Методика дослідження

Асоціацією молодих політологів і політиків з 29 липня до 5 серпня було проведене опитування 404 жителів міста Луцька.

Вибірка дослідження – квотна, побудована з урахуванням дизайн-ефекту, що становить 1.05. Похибка вибірки не перевищує 4.98%. Дана вибірка репрезентативна для населення міста віком від 18 років і старших за віком, статтю та освітою, а також за місцем проживання, оскільки опитування здійснювалося в усіх житлових районах Луцька.

Метод збору інформації: стандартизоване інтерв’ю. Обробка отриманої інформації здійснювалася у статистичному пакеті SPSS.

Звіт у форматі PDF

Четвер, 28 жовтня 2010 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

rejting.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: