Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Небезпечно! Депутатська недоторканість!

Небезпечно! За кермом депутат!

Випадки автомобільних аварій за участю депутатів та високопоставлених чиновників нагадують про Закон в нашій державі. Скільки винуватців понесли відповідальність? Вони ж недоторкані…

При написанні статті на схожу тему вдалось проаналізувати світовий досвід функціонування інституту депутатської недоторканості. Хоча в кожному випадку є свої особливості. Світова практика заставляє мене замислитись: “А можливо справді депутатська недоторканість - це ознака демократичної держави і допомагає народним обранцям спокійно працювати, виконувати свої обов’язки?”  Та з цією тезою не можна погодитись, дивлячись на те, у якому вигляді вона існує в Україні.  Тут повна суперечність європейським принципам функціонування депутатської недоторканості.

Обмежувати депутатську недоторканість до рівня більшості європейських країн дійсно необхідно хоча зрозуміло, що подолати проблему нерівності усіх громадян перед законом можна лише тоді, коли ми будемо мати систему дійсно незалежних, професійних суддів… Як кажуть: “ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ!”

 

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

imidg.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: