Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Естонія під час парламентських виборів буде голосувати за допомогою мобільних телефонів.

Як повідомляють РІА "Новости" на майбутніх виборах 6 березня 2011 р. естонці зможуть проголосувати через мобільник. Таким чином Естонія стане першою у світі країною, яка обиратиме законодавчий орган через таку процедуру. Дана процедура стала легітимною завдяки поправкам, що були зроблені у 2008 р. до закону про вибори.

Також Естонія була однією з перших у світі країн, що використовують електронне голосування через інтернет. Таким чином були обрані парламент країни у 2007 р. і проходили вибори у 2009 р. до Європарламенту. Експерти зазначають, що голосування завдяки мобільникам стане зручною для громадян.

Дивлячись на запровадження такої процедури можна говорити, що це є експеримент не тільки для Естонії, але й ЄС. Адже зараз зростає велика кількість громадян, які не реалізовують свої політичні права (абсентиїзм) і не приходять до дивної ситуації, при якій влада є легітимною лише для частини громадян, а іншим практично байдуже.

Тож вибори 6 березня 2011 р. у Естонії можуть бути не тільки важливою подією у декількох варіантах, але і поворотним моментом у запроваджені нових технологій у виборчий процес. Це робитиметься, для збільшення кількості громадян, що проголосували і таким чином надали більше підтримки владі.

Субота, 01 січня 2011  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

rejting.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: