Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Європейські цінності для молоді України

На мою думку, для молоді основним шляхом щодо реалізації ідеалів і цінностей Європи є освіта. Саме вона сприятиме формуванню соціально-політичних, міжкультурних, інформаційних, комунікативних та інших компетенцій.

Я думаю, що ми варті бути в ЄС. Це непогано, адже в багатьох питаннях Євросоюз сприятиме нам. Події, що відбуваються останнім часом у нашій країні, наближають нас до Європи, але існують загрози, які можуть припинити цей процес і тому ми як молодь повинні активізувати процес виправлення помилок старшого покоління. Вступ до ЄС сприятиме підвищенню рівня життя народу, наблизить наше життя до європейських стандартів. Нова українська душа прагне і вимагає нової думки, нових життєвих форм. Ми не звикли до стабільності, нам треба вчитися наполегливо працювати. Європейська держава – не просто незалежна, це країна добробуту, свідомих громадян і справедливих законів, країна, яка шанує рідну мову, права особистості. Сьогодні держава оголосила курс на інтеграцію в Європу, більшість українців його підтримує. Громадська думка європейців теж підтримує наші прагнення. Бути справжнім громадянином європейської держави – це бути гідним поваги, визнання і довіри.


Таким чином, сприйняття європейських цінностей дає можливість долучитись українцям до найрозвинутішої організації. І поки дорослі, зважаючи на реалії сьогодення, політичну заангажованість, приміряються, у який бік їм інтегруватися – Європейський чи Євразійський – юне покоління обирає пріоритетні напрямки свого майбутнього. Хочеться рівнятись на більш цивілізований і демократичний світ, що поруч – на Європу, країни якої стрімко об’єднуються.


 

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

imidg_2.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: