Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Що означає бути хорошим громадянином?

Почнемо з того, що дамо поняття громадянина, зрозуміємо хто це насправді. Громадяни́н — людина яка належить до певної територіальної спільноти — міста, країни тощо. Ця приналежність є формально юридично оформленою. Як член певного соціуму громадянин має певні права та обов'язки, щодо цього соціуму і підпорядковується певним (прийнятим в громаді) нормам поведінки. Але я хочу відійти від формального визначення цього поняття, а скажу простіше, що на громадянина потрібно дивитися по різному, тому що кожен по різному використовує свій статус.


В нашій країні громадяни мають безліч прав та свобод, впливають на життя суспільства в цілому, є єдиним джерелом влади. Але проблема в тому, що вони не використовують всі можливості цього статусу, що дає можливість маленьким групкам керувати і принижувати народ України.


Щоб цього не сталося, потрібно бути громадянином, який більше б звертав уваги на свій потенціал, одним словом став хорошим громадянином. Тобто, добросовісно дотримувався всіх норм законів, сплачував податки, брав участь у громадському та політичному житті країни, не був байдужим до долі своєї Батьківщини, цінував її. Я розумію, що держави бувають різні, і не всі вони дають такі можливості, але все починається з кожного з нас. Ми повинні зрозуміти, що прийшли на цей світ  зробити якийсь внесок людству, країні, місту... і щоб потім про нас пам’ятали.


Хороший громадянин - це порядний громадин-патріот, якому не байдужа доля країни та людини. Він бере участь у формуванні громадського суспільства, любить свою державу і не зраджує її інтересам!!!!

 

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

stil.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: