Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Найбагатші волиняни вже розподілили між собою виборчі округи

Голова Асоціації молодих політологів і політиків Олександр Новосад  охарактеризував волинський контекст майбутніх парламентських виборів.

Найбагатші волиняни, незалежно від партійності, вже дуже добре поділили мажоритарні округи на Волині.

Про це 12 червня під час круглого столу «Регіональні КОДи як суб’єкти висування кандидатів у народні депутати України» у Львові повідомив голова Волинської обласної молодіжної громадської організації "Асоціація молодих політологів і політиків" Олександр Новосад, пише zik.ua.

«На Волині кожен серйозний олігарх має свій округ, ніхто нікому не заважає, хоча вони представляють різні партії або позиціонують себе безпартійними», – повідомив Олександр Новосад.

Однак, на його думку, у такій ситуації «опозиція ще не програла бій, незважаючи на всі труднощі, які є і далі будуть. Поки є час можна боротися і вигравати».

Політолог зазначив, що ряд невеликих партій практично припинили дяльність на Волині, оскільки їхні лідери вирішили зосередилися на окремих округах, де вони мають можливість виграти, і не витрачатися на всеукраїнську виборчу кампанію.

Олександр Новосад зазначив, що є запитання щодо якості кандидатур від опозиції, які здатні виграти вибори. «Дивлячись на попередній список кандидатів на округи, постає питання, чи не здає опозиція окремі округи неякісним підбором списків», – зауважив він.

«Якщо партії формують списки за трьома критеріями – наближеність до тіла лідера, наявність фінансового ресурсу і здатність підвищити рейтинг партії, то в районах це має бути популярна особистість з гідною репутацією», – наголосив політолог.

Джерело: zik.ua

Середа, 13 червня 2012 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

focus.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: