Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Громадська рада при Волинській ОДА підтримала ідею ГАУ щодо конституанти

10 квітня 2012 року відбулось чергове засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації. Одним із питань порядку денного, яке було розглянуто на засіданні було «Про позицію громадської ради щодо ідеї ухвалення змін до Конституції України через механізм Конституційної Асамблеї». Ініціатором розгляду та доповідачем з цього питання був Михайло Шелеп, заступник голови громадської ради.

Участь в обговоренні також взяли Микола Герасимик, головний спеціаліст сектору реєстрації нормативно-правових актів, правоосвітньої діяльності та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Волинській області та Олександр Новосад, регіональний координатор Громадянської Асамблеї України у Волинській області. Доповідачами було проаналізовано існуючі на сьогоднішній день ініціативи щодо творення нової Конституції, зокрема: Указ Президента України «Питання формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї» та Рішення форумів Громадянської Асамблеї України.

У своїх виступах М.Шелеп та О.Новосад наголосили на тому, що до написання нової Конституції України повинні бути залучені представники громадянського суспільства. Адже лише широка суспільна дискусія щодо ключових положень нової Конституції може принести довгоочікуваний результат у вигляді народної Конституції. Найкращим механізмом ухвалення такої Конституції є скликання національного виборного установчого органу - Конституційної Асамблеї.

За результатами розгляду цього питання громадська рада вирішила інформацію учасників обговорення взяти до відома та схвалити текст Звернення громадської ради до органів державної влади та громадськості щодо підтримки ідеї ухвалення змін до Конституції України через механізм виборного органу Конституційної Асамблеї.

Джерело: Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу

Середа, 11 квітня 2012 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

politprognoz.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: