Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Демократія в Україні: від ілюзій до реального розвитку

Запрошуємо представників громадських організацій області, науковців та небайдужих громадян взяти участь в круглому столі «ДЕМОКРАТІЯ В УКРАЇНІ: ВІД ІЛЮЗІЙ ДО РЕАЛЬНОГО РОЗВИТКУ», що відбудеться 20 грудня 2011 року о 15 годині в конференц-залі Палацу культури міста Луцька. Захід організовує Асоціація молодих політологів і політиків в рамках регіонального обговорення щодо підготовки четвертого всеукраїнського форуму Громадянської Асамблеї України.

Громадянська Асамблея України є мережею громадських організацій України, створеною для забезпечення національного та регіональних майданчиків для дискусії та консолідації представників громадянських об’єднань щодо стратегічних проблем українського суспільства.

ГАУнайбільша в Україні мережа неурядових організацій, яка нараховує понад 400 громадських об’єднань з усіх регіонів. ГАУ від дня заснування навесні 2007 року провела десятки круглих столів, дискусій та конференцій в усіх областях, а також реалізовує Асамблеї – загальнонаціональні конференції представників громадянського суспільства з усієї України.

Питання, що будуть обговорюватися під час круглого столу в місті Луцьку:

  • Проблеми забезпечення політичних, економічних, соціальних прав народу за 20 років з часу відновлення державності України. Дії громадськості з захисту прав.
  • Регіональний вимір проведення реформ: проблеми та можливості громадянського суспільства щодо їх подолання.
  • Забезпечення проведення чесних, вільних та ефективних для країни парламентських виборів 2012 року. Постановка питання та дії громадськості.

Круглий стіл є першою частиною регіонального обговорення, за результатами якого будуть сформовані пропозиції волинської громадськості до всеукраїнського форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства», що відбудеться у лютому 2012 року в місті Києві. На форумі побуває та представить свої позиції й делегація з Волині, яка буде визначена за підсумками регіональних круглих столів.

Для участі в круглому столі необхідно до кінця робочого дня 19 грудня заповнити АНКЕТУ з пропозиціями щодо проведення форуму ГАУ та відіслати її на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Про свою зацікавленість та участь в круглому столі просимо повідомляти регіонального представника оргкомітету Громадянської Асамблеї України Олександра Новосада за телефоном 093-484-96-46 або пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За вказаними контактами можете звертатися і в разі виникнення додаткових запитань.

Чекаємо Вас на заході та запрошуємо активно долучатися до обговорення, адже істина народжується в дискусії!

Вівторок, 13 грудня 2011 GAU  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

exit-poll.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: