Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Макарони по-українськи, або Як дурять українських пенсіонерів

 

Хіба ж так можна?  Звісно можна-скажемо ми, адже ПФУ робить такі речі вже три роки. ДУРИТИ пенсіонерів входить до звички. По статистиці 70% працюючих пенсіонерів недотримують щомісяця до 600 гривень. Не правильно здійснюючи перерахунки пенсії, ПФУ недоплачує досить великі суми . Ви працюєте, але коштів не вистачає; ціни ростуть, а зарплатня залишається на місці. Можливо ви також потрапили в пастку пенсійного фонду. Вихід є! Адже, сьогодні за підтримки Асоціації захисту прав молоді Волині в рамках проекту "Я ДІЮ" за підтримки Фонду ім. С.Баторія (Польща) в місті Нововолинську МГО «Перспектива» реалізовує проект «Інформаційно-правозахисний Центр»(ІПЦ).

В рамках проекту, команда з числа двох юрисконсультів, бухгалтера та координатора проекту працює з категорією недостатньо захищених верств населення пенсійного та передпенсійного віку м. Нововолинська та сусідніх сіл, забезпечуючи можливість отримання останніми інформаційно-юридичних послуг, супровідної консультаційної підтримки в процесі поновлення та захисту своїх законних прав, подачі інформаційних запитів, звернень та позовних заяв з питань пенсійного та земельного права.

У відповіть на неправомірність Пенсійного фонду надається безкоштовна допомога у розрахунках і допомога у формуванні позовних заяв щодо незаконних дій ПФУ. Судова практика показала позитивні результати, що підтверджувались рішеннями судді на користь пенсіонерів. Проте не так довго тривала така “погода”, адже, згодом, почали прийматись неоднозначні рішення з аналогічних справ. Чим спричинена така поведінка суддів –незрозуміло нікому. Яка різниця між ідентичними справами? Чим керується суддя коли приймає рішення? Можливо він покладається на фортуну чи астрологічні гороскопи, погоду чи магнітні бурі, нам залишається лише здогадуватись.

Та якби там не було хотілося б домогтися правомірного, одного для всіх рішення, адже постраждалих від таких махінацій немало. Чи реально жити в такій державі де життя, як рулетка в якій навіть чітко встановлені закони не завжди діють, і люди що мають слідкувати за ними не завжди виконують свої обов’язки? Жити в країні чудес в якій все виконується так, як хочеться їм та не керуючись принципами законності та справедливості. Залишається лише надіятись на правове майбутнє, котре повинні будувати не політики, які достатньо показали свої “можливості”, а МИ з ВАМИ. Тобто громадяни, що живуть в цьому суспільстві та відчувають на собі ці всі проблеми.

 

Понеділок, 28 листопада 2011 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

exit-poll.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: