Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Мрія – початок реальності

 

23-27 червня відбувся другий семінар «Вищої політичної  школи 2011», організований Центром політичних студій та аналітики за підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

«Зазирни в майбутнє – це твої мрії» - під цією назвою пройшов другий етап «Вищої політичної школи 2011. Нові принципи лідерства». Впродовж шести днів представники з різних регіонів України, які були об’єднані в 2 групи, загальною кількістю 60 чоловік, на південному узбережжі Криму вчилися мріяти та конструювати Майбутнє. На перший погляд може здатися, що це було дивним заняттям, але як показала практика, саме такі прості речі – як мріяти та творити світ майбутнього, можуть далеко не всі…

Потужний склад тренерів та експертів, таких як Сергій Дацюк – експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика», Вікторія Сюмар – директор Інституту масової інформації, Ніко Ланге – директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Віктор Таран – директор Центру політичних студій та аналітики, постійно мотивували до пошуку, відчуття та бачення нових вимірів та горизонтів майбутнього. Учасникам пощастило перенестися у світ без держав, осягнути можливі варіанти розвитку світу, створити світ майбутнього в політичному, економічному, інформаційному та культурному просторі. Почати шукати відповіді на виклики які стоять перед людством: екологічні, демографічні, енергетичні та інші.

Ні для кого не секрет, що українській нації бракує своєї власної мрії. Переважна більшість людей забула про те, що своїми мріями ми здатні побудувати шлях, яким рухатиметься наше та наступне покоління. Проте всупереч стереотипам дехто таки мріє та втілює власні мрії в життя. Яскравим прикладом тому є Вища політична школа. За словами Віктора Тарана: «ВПШ – це мрія, яку ми здійснили. Це дійсно той проект, який дозволяє навчати молодих людей новим прагненням, цінностям, базовим уявленням, принципам – формуванню думаючої молоді, думаючої еліти». В свою чергу Сергій Дацюк відзначив: «Ми мріємо, щоб в Україні з’явилася пасіонарність та інтелектуальні люди, які могли б змінити цю країну”. Відповідаючи на запитання учасників, Вікторія Сюмар розповіла про головну умову здійснення мрій: « Найбільша цінність і найбільша мрія – це свобода, як основа для самовираження”. І додала «але для того аби мрія стала реальністю потрібно щоденно напружено працювати для її досягнення.» Завершуючи весь цей цикл, Ніко Ланге ствердив: “Я вірю в те, що своєю діяльністю ми можемо змінити життя, в тому числі і в Україні”.

Усім учасникам «Вищої політичної школи 2011» бажаю постійно мріяти, ніколи не відмовлятись від найзаповітніших мрій, втілювати  задумане у реальність. Адже у наших мріях можна побачити майбутнє, а реалізація бажаного залежить від нас!

Мая Голуб

Четвер, 30 червня 2011 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

rejting.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: