Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Вперед з новими силами!

16 березня відбулася чергова звітно-виборча конференція Асоціації молодих політологів і політиків. На порядку денному розглядалися: звіт голови організації, були проведені вибори керівних органів, обговорювалися перспективи оптимізації роботи структурних підрозділів Асоціації.

У виступі голова Волинської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація молодих політологів і політиків» Олександр Новосад наголосив, що за звітний період діяльності вдалося значно наростити кадровий потенціал, адже основу експертного складу організації на сьогодні складають «виховані в середовищі організації молоді люди». Отож, курс на підготовку власних кадрів за останні кілька років уже дав певні результати. Крім того, організація може розраховувати і на ряд досвідчених асоційованих експертів, з якими співпрацює тривалий час.

Асоціації молодих політологів і політиків упродовж останніх кількох років чітко позиціонує себе як дослідницька організація. Свідченням цьому є понад два десятки успішних досліджень, реалізованих як самостійно, так і спільно з партнерськими організаціями. Незважаючи на те, що значна частина організацій громадянського суспільства в сучасних умовах орієнтується на закордонних фінансових донорів і на визначені ними «пріоритети діяльності», Асоціації і далі більш близькі пріоритети «власної самодіяльності».

Сьогодні Асоціація молодих політологів і політиків нараховує понад 30 чоловік. У колективі організації мають можливість самореалізовуватися студенти-політологи, соціологи, історики, міжнародники, економісти, юристи, практикуючі спеціалісти вказаних професій, аспіранти та викладачі вищих навчальних закладів.

Учасники конференції схвалили звіт Олександра Новосада та переобрали його на посаді голови організації. До складу ради організації обрали Юрія Сковороду, Павла Самолюка, Ігоря Куца, Дмитра Купиру, Наталію Ємчик та Ірину Салим. Контрольно-ревізійну комісію Асоціації молодих політологів і політиків очолила Інна Шкіндер.

Одразу після обрання керівних органів на пропозицію делегатів конференції дещо змінено структуру виконавчих органів.

Відділом політичного моніторингу і маркетингу і надалі керуватиме Станіслав Демчук, інформаційно-аналітичний відділ очолив Ігор Куц, а попередній керівник інформаційно-аналітичного відділу Юрій Сковорода відтепер очолить відділ проектної діяльності та стратегічного розвитку.

Зважаючи на досить розвинену і чисельну соціологічну мережу організації (інтерв’юерів, групу введення даних, відділ контролю, групу експертів-соціологів), вирішено реорганізувати відділ політичного моніторингу і маркетингу, частину функцій якого передати новоствореному відділу соціологічних досліджень. Координуватимуть вирішення завдань нового структурного підрозділу Асоціації молодих політологів і політиків експерти-соціологи Ірина Салим та Наталія Ємчик.

Четвер, 17 березня 2011 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

expert.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: