Асоціація молодих політологів і політиків

Розмір тексту
  • Збільшити розмір шрифту
  • Стандартний розмір шрифту
  • Зменшити розмір шрифту

Політичними лідерами не народжуються, ними стають!

З 24 до 26 лютого відбувся семінар «Вищої політичної школи – 2011», організований ГО «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Благодійного Фонду «Богдана Гаврилишина». Політологи, майбутні філософи, журналісти, економісти, соціологи з Західних областей, котрі беруть активну участь у громадському житті зібрались у м. Винники, що у Львівські області, щоб поглибити свої знання в сфері політики та філософії.

Розпочався семінар із знайомства учасників і тренерів. Під час виступу Ніко Ланге – голова Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні привітав учасників «Вищої політичної школи – 2011» з тим, що вони пройшли непростий відбір і тому кожен є переможцем. Також він зробив огляд у презентації «Класичних політичних і філософських думок та ключові ідеї держави, суспільства і політики». Далі громадські активісти працювали в команді, розглядаючи ідеї класиків філософської думки: Платона, Арістотеля, Гоббса, Руссо, Монтеск’є, Локка. Під час такого «засідання» важливо було дійти компромісу, оскільки в кожного є своя думка, бачення і трактування філософських висловів. Кожен учасник зрозумів, що бути лідером означає бути членом команди. Тому обов’язки розподіляли демократично.

Артем Щербатюк та Ольга Будник з Центру політичних студій та аналітики проаналізували на семінарі творчі роботи, а саме – есе з уривку Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Учасники тренінгу розповіли про свої враження від прочитаного та ділились емоціями від написання. Віктор Таран - директор Центру політичних студій та аналітики виступив з презентацією «Цінності як орієнтир», після чого громадські активісти мали можливість задати питання та висловити власну точку зору на дану тему.

Учасники «Вищої політичної школи – 2011» були не тільки слухачами лекцій, вони опановували мистецтво еристики дискутуючи на філософські і політичні теми, кожен мав можливість виступити та висловити власну думку.

Наступного разу семінар для учасників Вищої політичної школи відбудеться у м. Київ з 2 до 4 червня.

Мая Голуб

Четвер, 03 березня 2011 адміністратор  

Щоб мати можливість додавати коментарі, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт під власним іменем і паролем. Деякі матеріали сайту можуть бути доступні для перегляду лише зареєстрованим користувачам.

Напрямки роботи

trening.jpg

Події

 

Ключові гравці у виборах міського голови Луцька

 

Понад 83% лучан підтримують вступ до НАТО

Більшість мешканців Луцька - 83,6% вважають, що Україні потрібно вступити до НАТО. Про це свідчать...

 

Чи підтримують у Луцьку ініціативи нової влади?

 

Чоловіки у Луцьку - більші оптимісти, ніж жінки

 

Книга про історію становлення інститутів громадянського суспільства

    Презентація цього видання відбулася  у приміщенні Волинської обласної універсальної бібл...

Опитування

Я ставлюсь до політики: